Menü Kapat

Hakkımızda

Moderno Türkiye Hakkında

MODERNO HAKKINDA

Moderno Group 2002 yılında faaliyetlerine başlayarak; Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün sunumu odakları faaliyet çabaları neticesinde, Elektro Mekanik, Mekanik Otomasyon, Otomasyon, Güvenlik Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri ve Ultraviyole ürün ve hizmetler gibi iş kategorilerinde, ilgili sektörlerde son derece gözde bir konuma sahip olmuştur.

 

Belçika, Gürcistan ve Azerbaycan da faaliyetlerine devam eden firmamız, 2020 yılı itibari ile Türkiye de faaliyetlerine başlama kararı almış ve temsilciliğini faaliyete geçirmiştir.

neden-uv-moderno

NEDEN UV LAMBALARI

Günlük yaşamımızda, her bir birey günde 35 galon hava solur ve nefes verir. Bilimsel araştırmalara göre, iç ortam dış ortamdan 5 kat daha kirli ve daha tehlikelidir. Günlük olarak aldığımız havanın çoğu, vücuda zararlı olabilecek ve gelecekte alerjik reaksiyonlara veya benzer hastalıklara neden olabilecek maddeler içermektedir. 

 

Bu nedenle, iç mekan hava kalitesi iyi değilse, hastalığa neden olabilecek hastalıkların veya virüslerin sayısı artabilir. 20. yüzyılda, HVAC cihazlarında ortaya çıkabilecek virüsler bilim tarafından tespit edilememiş, tespit edilmesine mukabil, sadece birkaç yıl sonra UV lambaları icat edilmiştir.